Дмитро Добрий (dm_dobriy) wrote,
Дмитро Добрий
dm_dobriy

Кінець Перемир`я? «Правий сектор» обіцяє жорстоку помсту за свого вбитого командира

383523693

Експерти та фахівці з безпеки розраховували, що максимум за одну-дві доби до 17 лютого, коли ВГО "Майдан" погодилося розблокувати вулиці й адмінінстративні споруди, а "силовики" запланували відвести Внутрішні війська та спецпідрозділи МВС з центральної части Києва та інших переведених фактично у напівнадзвичайний стан обласних центрів, так ось саме в цей час має статися ЩОСЬ НЕКОНТРОЛЬОВАНЕ жодною зі сторін перемовин, здатне звести нанівець усі конструктивні напрацювання. Особлива увага зверталася на ситуацію на місцях (запланований на неділю, 16 лютого, збір "Правого сектору" у Дніпропетровську; жорсткий ультиматум висунутий голові Чернівецької ОДА М. Папієву тощо).

Перші симптоми не забарилися. Невідомі підпалили батьківську хату радника президента Ганни Герман на Львівщині. Публіка там гаряча, але час вчинення такої дії, погодьтесь, досить симптоматичний. Знаючи про ступінь її задіяності у системі прийняття рішень апарату Банкової, дехто певно розраховує на непропорційну зворотню реакцію.

Однак, найнебезпечніші події почали розгортатися у Харкові, де досі загратований провідник Соціал-Національної Асамблеї (СNА) та головний командир парамілітарної правої організації “Патріот України” (ПУ) Андрій Білецький на псевдо "Білий Вождь". Це керівник т.зв. "васильківських терористів", нещодавно засуджених до 6 років позбавлення волі.Спочатку, вдень 14 лютого, однодумці Білецького на офіційному сайті СNА повідомили що нібито "готується його вбивство". За даними джерел соціал-націоналістів серед адмінінстрації колонії, до цього будуть причетні його неполітичні сокамерники. Згідно іншої версії, Білецького мусять смертельно ранити під час спроби втечі чи непокорі охороні.

"Вбивство мають скоїти інші ув’язнені під виглядом побутового конфлікту проте, якщо це їм не вдастся, то 17-го лютого вбивство скоять конвоїри під виглядом припинення спроби до втечі", - ось так викристалізувалася уточнена інформація.

Ближче до півночі повідомляється вже про "відсутність" Білецького у межах виправного закладу, при тому що мати востаннє контактувала із ним у четвер, 13 лютого.

Куди людина може зникнути в установі подібного типу й чи взагалі ЦЯ інформація відповідає дійсності? - ці питання поки що залишаються відкритими.

Турбує й напрочуд швидка реакція київського командування "Правого сектору", одним із засновників якого є СNА. Під кінець доби 15 лютого там заявили, що якщо "до завтра", тобто вже до сьогодні (до 15 лютого), молоду людину не буде "знайдено", вони залишають за собою право "поновити активні дії".

Якщо це справді сценарій, у т.ч. базований на неперевіреній чи важкодоступній інформації, то в такому випадку Андрія швидко не "шукатимуть". Він з`явиться трохи згодом, коли відбудється непоправне.

Сподіваємося, що цей випадок вкладається у логіку інформаційних війн та провокацій останнього часу, й громадянин Білецький залишиться неушкоджений. Так само як й усі інші, кому вже відведено зіграти роль "сакральних жертв" у безпринципному протистоянні за владу.
Tags: "Патриот Украины", "Патріот України", ВО "Тризуб", ВО "Тризуб" ім. Степана Бандери, Киев, Київ, Майдан, СNА, Украина, Харьков, провокации, провокация, революція, украинская оппозиция, українці
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments